Agder

Nettverk nær deg

Kommunikasjonsforeningen er landsdekkende og har ti lokallag og tre studentlag. Disse skal fremme foreningens formål og være lokale fora for kommunikasjonsfaglige spørsmål. Det holdes fire gratis medlemsmøter i året i hver region, i tillegg til en rekke kurs og arrangementer

Agder

Kommunikasjonsforeningen i Agder har over 150 medlemmer som i det daglige jobber som kommunikatører i offentlig eller privat sektor, eller som studerer kommunikasjon. Styrets oppgave er å gi medlemmene mulighet til å treffes med jevne mellomrom for å utveksle erfaringer, bygge nettverk og få faglig påfyll.
Lokallaget Agder arrangerer blant annet frokostmøter og deres årlige Fevikseminar. 

Følg lokallaget i Agder på Facebook.

kontakt oss

Styret

Person

Morten Krogstad

Leder
Innholdsprodusent - digitale flater
Sparebanken Sør
99 37 20 56
morten.krogsta@gmail.com
Person

Susanne Hulda Tollerød

Styremedlem
Innholdsrådgiver
Universitetet i Agder
47 96 84 60
susannehulda@gmail.com
Person

Maria Dalby

Styremedlem
Kommunikasjonsrådgiver
Arendal kommune
90 64 05 56
maria.dalby@arendal.kommune.no
Person

Alexander Fjelldal

Styremedlem
Kreativ leder
Innoventi
99 60 83 48
alexander@innoventi.no
Person

Cathrine Coucheron Berli

Styremedlem
Daglig leder / Webdesigner
CC BERLI Kommunikasjon
92 87 44 40
cathrine@ccberli.no
Person

Karen Klausen

Styremedlem
Teknologisk koordinator
Arendal International School (AIS)
40 40 82 75
karen.klausen@mac.com
Person

Ida Kristine Moe

Styremedlem
Kommunikasjonssjef
Stormberg
90 08 21 42
ida@stormberg.no
Person

Eva Kvelland

Styremedlem
Kommunikasjonssjef
Stine Sofies Stiftelse
90 53 44 52
eva.kvelland@gmail.com

Karen Eikrem

Styremedlem / Studentrepresentant
Leder
Rhetorica UiA
91 58 83 83
kyeikr17@uia.no