Agder

Nettverk nær deg

Norsk kommunikasjonsforening er landsdekkende og har ti lokallag og tre studentlag. Disse skal fremme foreningens formål og være lokale fora for kommunikasjonsfaglige spørsmål. Det holdes fire gratis medlemsmøter i året i hver region, i tillegg til en rekke kurs og a

Agder

Kommunikasjonsforeningen i Agder har over 150 medlemmer som i det daglige jobber som kommunikatører i offentlig eller privat sektor, eller som studerer kommunikasjon. Styrets oppgave er å gi medlemmene mulighet til å treffes med jevne mellomrom for å utveksle erfaringer, bygge nettverk og få faglig påfyll.
Lokallaget Agder arrangerer blant annet frokostmøter og deres årlige Fevikseminar. 

Følg lokallaget i Agder på Facebook.

kontakt oss

Styret

Person

Arne Borgersen

Leder
Kommunikasjonsmedarbeider
Nye Veier AS
97017948
arne.borgersen@nyeveier.no
Person

Kristin Wallem Timenes

Nestleder
PR-koordinator
Kristiansand kommune
95 04 21 17
kristin.wallem.timenes@outlook.com
Person

Morten Krogstad

Styremedlem
Innholdsprodusent - digitale flater
Sparebanken Sør
993 72 056
morten.krogsta@gmail.com
Person

Susanne Hulda Tollerød

Styremedlem
Innholdsrådgiver
Universitetet i Agder
47 96 84 60
susannehulda@gmail.com
Person

Maria Dalby

Styremedlem
Kommunikasjonsrådgiver
Arendal kommune
906 40 556
maria.dalby@arendal.kommune.no
Person

Alexander Fjelldal

Styremedlem
Kreativ leder
Innoventi
99608348
alexander@innoventi.no
Person

Ole Wilhelm Svensen

Styremedlem
Kommunikasjonsrådgiver
Fylkesmannen i Aust- og Vest-Agder
98 21 80 92
ows@kveldsskiftet.no
Person

Cathrine Coucheron Berli

Styremedlem
Daglig leder / Webdesigner
CC BERLI Kommunikasjon
92874440
cathrine@ccberli.no
Person

Karen Klausen

Styremedlem
Teknologisk koordinator
Arendal International School (AIS)
40408275
karen.klausen@mac.com
Person

Antonia Santi

Styremedlem / studentrepresentant
Leder
Rhetorica linjeforening
41850274
leder.rhetorica@gmail.com