Trondheim studentlag

Nettverk nær deg

Studentlagene er for deg som studerer kommunikasjon og PR. Kommunikasjonsforeningen har et studentlag i Oslo med medlemmer fra BI, Universitetet i Oslo, Høgskolen i Oslo og Akershus, Høyskolen Kristiania og Westerdals Oslo ACT. Medlemmene i Volda studentlag studerer ved Høgskolen i Volda. I Trondheim studentlag er medlemmene fra NTNU, BI og Norges Kreative Høyskole.

Trondheim studentlag

Kommunikasjonsforeningen Student Trondheim er for deg som utdanner deg i eller har en interesse for kommunikasjonsfaget. Kommunikasjonsforeningen tilbyr kompetanseheving, praktisk erfaring og relasjonsbygging. Som studentmedlem får du tilbud om arrangementer spesielt for deg som er student.
 

Styret

Person

Mika Krogtoft

Leder
Student
NTNU
454 18 727
mika@krogtoft.no
Person

Amalie H. Flostrand

Nestleder
Student
NTNU
932 52 496
Amalie-Flostrand@live.no
Person

Selma Johansen Klein

Kommunikasjonsansvarlig
Student
NTNU
476 50 966
selma.j.k@hotmail.com
Person

Stine Vedvik

Arrangementansvarlig
Student
NTNU
406 24 981
stine.vedvik95@gmail.com
Person

Ida Anette Mehren

Arrangementansvarlig
Student
NTNU
950 15 649
Ida.anette.mehren@gmail.com
Person

Benjamin Bekken

Kommunikasjonsansvarlig
Student
NTNU
481 14 347
bekken97@gmail.com